Marki

Farmona
Numer katologowy FER000036
Producent Farmona
Dostępność

Farmona - HYDRA QUEST - Nawilżająco - ujędrniający krem do masażu - 280ml

Preparat do masażu twarzy, szyi i dekoltu, zapewniający doskonały poślizg, polecany do każdego rodzaju cery, w szczególności cery suchej i odwodnionej. 

Cena:
40,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Farmona - HYDRA QUEST - Nawilżająco - ujędrniający krem do masażu - 280ml


Preparat do masażu twarzy, szyi i dekoltu, zapewniający doskonały poślizg, polecany do każdego rodzaju cery, w szczególności cery suchej i odwodnionej. Zawarte w nim składniki odżywiają i nawilżają skórę. Dodatkowo poprawiają jej jędrność i elastyczność. Zapewniają skórze poprawę jej wyglądu i kondycji.

Składniki aktywne: olej migdałowy, kolagen,  Hydromanil™.

Przeznaczenie: każdy rodzaj cery, skóra bardzo sucha, odwodniona, z utratą jędrności i elastyczności

Efekty: wysoki komfort i skuteczność masażu, odprężenie mięśni twarzy, intensywne nawilżenie, poprawienie jędrności i elastyczności skóry, pobudzenie odnowy naskórka

Sposób użycia: krem rozprowadzić na oczyszczonej skórze twarzy, szyi i dekoltu. Wykonać masaż

Opis serii: HYDRA QUEST to intensywnie nawilżająca linia przeznaczona do każdego typu cery, w szczególności odwodnionej, przesuszonej słońcem lub opalaniem w solarium oraz odwodnionej na skutek suchego powietrza (klimatyzacja, ogrzewanie w okresie jesiennozimowym). Wyjątkowe, synergiczne połączenie innowacyjnych, inteligentnych składników aktywnych radykalnie i długotrwale zwiększa nawilżenie skóry, zapewniającej jej jędrność i witalność.
 

FER000036