Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000011
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Krem nawilżający z naturalnym filtrem - 200ml

Wyjątkowy krem nawilżający z naturalnym filtrem przeciwsłonecznym SPF 20 został opracowany dla każdego rodzaju skóry.

Cena:
239,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries- Krem nawilżający z naturalnym filtrem 200ml

 

Krótki opis:

Wyjątkowy krem nawilżający z naturalnym filtrem przeciwsłonecznym SPF 20 został opracowany dla każdego rodzaju skóry. Wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej zawiera flawonoidy i działa antyutleniająco a także pochłania promieniowanie UV. Dodatek kompleksu Algomea silnie regeneruje zniszczoną, przez słońce, skórę odbudowując jej warstwę rogową. Ponadto zawiera kompozycję z ekstraktów z alg, oleju z pestek ostropestu plamistego z wysoką zawartością wielonienasyconych kwasów omega-6 oraz omega-3 przez co poprawia elastyczność skóry, a lekka konsystencja ułatwia aplikację i pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku przez cały dzień. Zmikronizowany tlenek cynku pełni tu rolę naturalnego fizycznego filtru przeciwsłonecznego, chroniącego przed promieniowaniem UVA i UVB.

 

Jest to jeden z dwóch preparatów linii OrganicSeries na zakończenie zabiegu. Polecany po każdym zabiegu pielęgnacyjnym zwłaszcza o silnym działaniu złuszczającym. 

Szczegóły

WSKAZANIA: cera sucha, szorstka, matowa. Wykonane zabiegi złuszczające.

DZIAŁANIE: ochrona przed promieniowaniem UV, nawilżające, regeneracyjne. Odbudowa warstwy lipidowej i naturalnej bariery ochronnej skóry, redukcja TEWL.

STOSOWANIE: nałożyć cienką warstwę kremu na skórę i rozsmarować do wchłonięcia.


pojemność; 200 ml

wydajność: 100 zabiegów

zużycie na jeden zabieg: 2 ml

org000011