Marki

Farmona
Numer katologowy FER000084
Producent Farmona
Dostępność

Farmona - EXOTIC MANICURE - Krem regenerujący do dłoni i paznokci - 500ml

Skoncentrowany, szybko wchłaniają-cy się krem do skóry suchej, ze skłonnością do pękania Skutecznie zmiękcza naskórek, zapobiega jego pęknięciom i przyspiesza gojenie. 

Cena:
41,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Farmona - EXOTIC MANICURE - Krem regenerujący do dłoni i paznokci - 500ml
 

Skoncentrowany, szybko wchłaniają-cy się krem do skóry suchej, ze skłonnością do pękania Skutecznie zmiękcza naskórek, zapobiega jego pęknięciom i przyspiesza gojenie. Silnie regeneruje i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, pozostawia stopy miękkie i gładkie.

 

Składniki aktywne: ekstrakt z grejpfruta, olejek eteryczny z grejpfruta, wosk pszczeli, alantoina.


Przeznaczenie: sucha, odwodniona, skóra dłoni, kruche, łamliwe paznokcie

Składniki aktywne: MULTIOILS COMPLEX, ekstrakt z migdałów, witamina E

Efekty: nawilżenie, odżywienie, poprawienie jędrności, elastyczności naskórka, wzmocnienie kruchych paznokci, zmiękczenie i wygładzenie naskórka wokół paznokci

Sposób użycia: wmasować w skórę dłoni i paznokcie, ze szczególnym uwzględnieniem wału paznokciowego, pozostawić do wchłonięcia. Preparat można stosować do zabiegu parafinowego

Opis serii: EXOTIC MANICURE to aromatyczna terapia przeznaczona do specjalistycznej pielęgnacji dłoni. Odżywia i regeneruje odwodnioną skórę dłoni, a dzięki niezwykłemu zapachowi sprawia, że zabieg z użyciem preparatów z tej linii staję się niezwykle relaksującym rytuałem. 


 

FER000084