Marki

natinuel
Numer katologowy PS04/3
Producent Natinuel
Dostępność

Natinuel - Boto Fill Strong - serum - intensywny efekt botoksu - 2 x 10ml

Profesjonalny produkt o wysokiej funkcjonalności dermatologicznej, działający na mechanizmy biochemiczne odpowiedzialne za skurcz mięśni przebiegający na dwóch etapach: presynaptycznym i postsynaptycznym. 

Cena:
179,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Natinuel - Boto Fill Strong - serum - intensywny efekt botoksu - 2 x 10ml

Opis produktu:
Profesjonalny produkt o wysokiej funkcjonalności dermatologicznej, działający na mechanizmy biochemiczne odpowiedzialne za skurcz mięśni przebiegający na dwóch etapach: presynaptycznym i postsynaptycznym. W tym celu zostały wyselekcjonowane cztery bio-peptydy najnowszej generacji pochodzenia biotechnologicznego, posiadające zróżnicowane właściwości działania. Połączenie tych substancji powoduje synergię działania znacznie przewyższającą działanie pojedynczych substancji. Zastosowanie produktu na zmarszczki mimiczne oraz cienkie linie zmarszczek wyraźnie wpływa na poprawę estetyczną skóry oraz w sposób znaczący i długotrwały redukuje skurcz komórek mięśniowych. W efekcie skóra staje się wygładzona i odmłodzona. Lekki i transparentny fluid o szybkim wchłanianiu. Zastosowana substancja zapachowa nie zawiera alergenów.

Wskazania:
Zmarszczki mimiczne. Okolica oczu i ust.

Działanie:
• Wyraźne zmniejszenie siły skurczów mięśniowych.
• Wygładzenie zmarszczek mimicznych.
• Eliminacja cienkich linii zmarszczek.
• Skóra staje się odmłodzona i wygładzona.

Skład:
ARGIRELINE (HEXAPEPTYD-8): Celem działania jest związek białkowy tak jak w przypadku botoksu, jednak mechanizm działania jest zupełnie różny. Wchodzi w reakcję z białkami z grupy SNARE destabilizując je.  Sygnał biochemiczny prowadzący do skurczu mięśni nie uwalnia się i następuje rozkurcz mięśni.
LEUPHASYL (PENTAPEPTYD-18): Nowy pentapeptyd który naśladuje mechanizm działania enkefaliny. Połączenie tego peptydu biomimetycznego z receptorem enkefaliny pozwala na zredukowanie pobudliwości neuronów.
SNAP 8 (HEPTAPEPTYD-1): Działa na poziomie błony postsynaptycznej jako antagonista receptora nikotynowego acetylocholiny (nmAChR). Blokuje uwalnianie jonów sodowych poprzez hamowanie skurczów mięśni.
INYLINE (PENTAPEPTYD-3): Oddziałuje na błonę postsynaptyczną hamując kompleks Agryny/MASC zapobiegając grupowaniu się receptorów AChR. Nie pozwala to na wytworzenie fazy biochemicznej postsynaptycznej a w konsekwencji prowadzi do wyraźnej redukcji zmarszczek mimicznych.

PS04/3