Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000016
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Płyn do demakijażu oczu - 200ml

Unikalny organiczny Płyn do demakijażu oczu z oczyszczającą formułą Hydriol P G C L. Doskonale usuwa wodoodporny makijaż, pozostawiając skórę miękką, świeżą i odpowiednio nawilżoną.

Cena:
79,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries- Płyn do demakijażu oczu 200 ml

 

Krótki opis:

Unikalny organiczny Płyn do demakijażu oczu z oczyszczającą formułą Hydriol P G C L. Doskonale usuwa wodoodporny makijaż, pozostawiając skórę miękką, świeżą i odpowiednio nawilżoną. Preparat oparty na organicznym wyciągu roślinnym z oczaru wirginijskiego, który wywodzi się z Ameryki Północnej. Wyciąg z oczaru wirginijskiego był już stosowany setki lat temu przez Indian. Wyciągi z liści i kory oczaru wirginijskiego wykazują działanie ochronne, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Zapewnia również uczucie komfortu i świeżości w codziennej pielęgnacji cienkiej i wrażliwej skóry wokół oczu. Dodatek gliceryny i pantenolu gwarantuje doskonałe nawilżenie skóry, oraz pozostawia ją wyciszoną i ukojoną.

 

Szczegóły

WSKAZANIA: Oczyszczanie i demakijaż oczu.

DZIAŁANIE: Doskonale usuwa nawet wodoodporny makijaż. Pozostawia skórę miękką, świeżą i odpowiednio nawilżoną. Nie podrażnia i nie pozostawia tłustego filmu. 

STOSOWANIE: Preparat należy nakładać na bawełniane płatki kosmetyczne, a następnie przykładać na zamknięte powieki. Po chwili usunąć makijaż wykonując ruchy okrężne zaczynając od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka. Polecany do codziennej pielęgnacji oraz przed każdym zabiegiem kosmetycznym.

pojemność: 200ml

wydajność: 50-100 zabiegów

zużycie na jeden zabieg 2-4 ml

 

org000016