Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000025
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Muss do ciała wyszczuplający - 500ml

Modelujący sylwetkę muss do ciała o doskonałych właściwościach  wyszczuplających i antycellulitowych. Został opracowany na bazie Masła Shea, oleju sezamowego oraz migdałowego. 

Cena:
90,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
OrganicSeries-Muss do ciała wyszczuplający 500 ml

 

Krótki opis:

Modelujący sylwetkę muss do ciała o doskonałych właściwościach  wyszczuplających i antycellulitowych. Został opracowany na bazie Masła Shea, oleju sezamowego oraz migdałowego. Naturalna witamina E wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe wychwytując i zwalczając  wolne rodniki. Głównym składnikiem wyszczuplającym jest Silhouette Rafiner to naturalny kompleks roślinny będący odkryciem najnowszych badań laboratoryjnych. Poprawia wygląd skóry zwalczając tkankę tłuszczową oraz cellulit. Specjalistycznie opracowana receptura sprawia, że składniki zawarte w preparacie aktywują proces lipolizy rozdrabniając i rozkładając lipidy. Wyciąg z karczocha stymuluje mikrocyrkulację przez co wspomaga transport trójglicerydów do organu metabolizującego je. Ponadto Silhouette Rafiner zapobiega wchłanianiu tłuszczy do adipocytów poprzez zmniejszenie ich tempa dojrzewania. Skuteczność działania została potwierdzona naukowo poprzez badania IN VITRO oraz IN VIVO.
  

Szczegóły

WSKAZANIA: Dzięki doskonałym właściwościom polecany do pielęgnacji całego ciała z uwzględnieniem problematycznych partii jak brzuch, uda i pośladki. Polecany na zakończenie zabiegów modelujących sylwetkę, wyszczuplających, antycellulitowych i drenujących.

DZIAŁANIE: Synergistyczne połączenie składników preparatu warunkuje wielokierunkowe, skuteczne działanie. Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, drenaż limfatyczny oraz zapobieganie wchłaniania tłuszczów i zwiększania objętości adipocytów. 

STOSOWANIE: Muss nanieść na czystą skórę. Wmasować kolistymi ruchami do wchłonięcia. Można stosować codziennie jako uzupełniającą kurację domową.

 

Pojemność: 500ml

Wydajność: 18,5 zabiegów

Zużycie na jeden zabieg (całe ciało): 27ml

 


 

org000025