Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000052
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Maska Algowa Cynkowa - 500ml

Maska Algowa z naturalnym ekstraktem z cynku o właściwościach głęboko oczyszczających skórę. Pomaga zapobiegać infekcjom i reguluje pracę gruczołów łojowych. 

Cena:
49,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries- Maska Algowa Cynkowa 500 ml
 

Krótki opis:

Maska Algowa z naturalnym ekstraktem z cynku o właściwościach głęboko oczyszczających skórę. Pomaga zapobiegać infekcjom i reguluje pracę gruczołów łojowych. Doskonale koi podrażnienia i zapobiega powstawaniu stanów zapalnych. W starożytnych Chinach kobiety nacierały twarz zawierającymi cynk perłami, co miało nadać skórze zdrowy wygląd i niepowtarzalny blask. Królowa Egiptu Kleopatra, dzięki kąpielom w kozim mleku, uznawanym za bogate źródło cynku, do dziś jest symbolem nieprzemijającego piękna. Ekstrakty z cynku ułatwiają oczyszczanie skóry z nagromadzonego sebum, przywracają jej naturalne pH, ściągają nadmiernie rozszerzone pory, łagodzą stany zapalne, zmniejszają skłonność skóry do powstawania zaskórników. Maska szczególnie polecana jest do pielęgnacji skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej.
 

Szczegóły

Wskazania: Przeznaczona do pielęgnacji skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej. Działanie: Działa kojąco i przeciwzapalnie na skórę. Stosowanie: Wymieszać 2,5 miarki proszku oraz 3 miarki zimnej wody mineralnej, Szybkimi ruchami rozcierać dokładnie preparat do uzyskania gładkiej masy. Rozłożyć maskę równomiernie na całą twarz i szyję. Po kilku minutach maska tężeje. Po 15-20 minutach zdjąć maskę w całości.


org000052