Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000018
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Maska Algowa Cytrynowa - 500ml

Maska Algowa z naturalnym ekstraktem z cytryny o właściwościach obkurczających i wzmacniających ścianki naczyń krwionośnych. 

Cena:
49,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries- Maska Algowa Cytrynowa 500ml

 

Krótki opis:

Maska Algowa z naturalnym ekstraktem z cytryny o właściwościach obkurczających i wzmacniających ścianki naczyń krwionośnych. Wyraźnie poprawia koloryt cery, głęboko nawilża i reguluje gospodarkę wodną, doskonale napina i napręża skórę. Witamina C wycisza i łagodzi podrażnienia, rozjaśnia przebarwienia skórne, oczyszcza z toksyn oraz pobudza mikrocyrkulację. Cytryna jest ceniona za swój delikatny aromat i wysoką zawartość witaminy C oraz kwasów owocowych. Szczególnie polecana jest do pielęgnacji skóry z przebarwieniami, dojrzałej i starzejącej się, o szarym ziemistym kolorycie.


Szczegóły

Wskazania: Przeznaczona do cery z przebarwieniami, o szarym ziemistym kolorycie, cer palacza. 

Działanie: Działa tonizująco i rozjaśnia przebarwienia skórne.

Stosowanie: Wymieszać 2,5 miarki proszku oraz 3 miarki zimnej wody mineralnej, Szybkimi ruchami  rozcierać dokładnie preparat do uzyskania gładkiej masy. Rozłożyć maskę równomiernie na całą twarz i szyję. Po kilku minutach maska tężeje. Po 15-20 minutach zdjąć maskę poprzez ściągnięcie w całości.

 

org000018