Marki

  • Nowy
Numer katologowy 000672
Producent Depileve
Dostępność

Depileve - Wosk GOLD FILMWAX w granulkach 1kg

Film Wax Gold w granulkach z woskiem pszczelim.
Ten perłowy wosk stworzony na bazie nowej biożywicy,  ma wyjątkowe właściwości dzięki czystemu woskowi pszczelemu.
Posiada kremową konsystencję, szybkoschnąca formuła i doskonałą elastyczność.
Niska temperatura topnienia sprawia że jest on idealna dla skóry wrażliwej na ciepło.
Łatwy w aplikacji i skuteczny: nakłada się cienką warstwą. Jego kremowa konsystencja zapewnia doskonałą przyczepność do włosów bez podrażniania skóry.
Formuła wosku zawiera specjalny środek zwiększający lepkość, który zapewnia mu niezrównaną elastyczność. Idealny do dużych powierzchni.

Cena:
99,00 
Brutto
Ilość

Innowacyjne woski Film Wax są rewolucyjnym produktem do depilacji zarówno pod kątem produkcji, jak i aplikacji. Stworzono je w 100% z naturalnych olejów i składników aktywnych, dzięki czemu zyskały wyjątkowe właściwości. Zastosowane w nich plastyfikatory skracają czas schnięcia i poprawiają stopień przylegania, dzięki czemu zabieg depilacji jest szybki i efektywny. Nie wymaga użycia pasków, a wosk nakłada się na skórę ultracienką warstwą, dzięki czemu zużywa się 50% mniej produktu.

SKŁADNIKI AKTYWNE

• Biożywica organicznego pochodzenia jest biokompatybilna ze skóra i przyjazna dla środowiska

• Czysty wosk pszczeli który ma właściwości zmiękczające, zapewnia elastyczność produktu oraz sprawia że skóra staje się niezwykle miękka.

•dwutlenek tytanu, który zapewnia dodatkową kremową konsystencję, o właściwościach przeciwzapalnych i ochronnych na wrażliwej skórze.

WSKAZANIA

Może być stosowany do depilacji całego ciała.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat do użytku profesjonalnego. Przed nałożeniem na skórę przetrzyj obszary, które mają być poddane depilacji płatkiem kosmetycznym zwilżonym płynem Dermo Balance Lotion.

000672