Marki

  • Nowy
Numer katologowy TOS000049
Producent Toskani
Dostępność

Toskani - NEOPEN - zestaw

Specjalna oferta pakietowa

Cena:
12 295,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Neopen to rewolucyjne urządzenie do wykonywania zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem techniki mikroigłowej. Jest to zabieg małoinwazyjny, którego głównym celem jest poprawa kondycji skóry, jej odmłodzenie a także wzrost jej nawilżenia i ujednolicenie kolorytu. Doskonale sprawdza się na wszelkie problemy skórne redukując i niwelujac ich następstwa , począwszy od wypadania włosów, po  rozstępy i blizny, redukcję trądziku różowatego i zwężenie rozszeżonych porów. Dzięki mikronakłuciom w skórze zachodzą procesy regenerujące, znacząco wzrasta produkcja kolagenu i elastyny , ale i również kwasu hialuronowego.

Dzięki idealnemu dopasowaniu urządzenia zabiegi można wykonywać na każdej części ciała. Doskonale sprawdzi się przy zabiegach na twarz, ale i również podzas zabiegów na ciało.

Zabieg mikroneedilingu wykonuje się za pomocą urządzenia zakończonego wymiennym kartridżem z 16 molibdenowymi, cienkimi igłami , jest to rozwiązanie bardzo bezpieczne ponieważ igły nie zawiierają niklu ani chromu. Dzięki rewolucyjnej konstrukcji  z 16 igłowym katrtridzem urządzenie z łatwością sunie po skórze, przy możliwie wysokim komforcie pacjenta. Neopen został skonstruowany w sposób, aby tworzyć jak najwięcej mikrokanalików w skórze u osoby poddającej się zabiegowi- wzmacnia to rezultaty wykonanej procedury kosmetycznej. Dzięki bardzo wysokiej jakości silnikowi , w który wyposażony jest Neopen można uzyskać aż 1920 nakłuć w ciągu sekundy. Technologia, w której wykorzystane są pulsacje igły pozwala na dokładniejsze wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry podczas prawie bezbolesnego zabiegu.Dodatkową zaletą urządzenia jest bezpieczeństwo i higiena pracy, w której nie dojdzie do przepływu zwrotnego cieczy czy skażenia krzyżowego. Neopen wyposażony jest również w wbudowany wkład z igłą RFID co zapewnia dokładną, pozbawioną oporów penetrację skóry.

Dodatkowymi cechami wyróżniającymi to urządzenie jest niezwykle ergonomiczna konstrukcja pozwalająca na wysoki komfort pracy. Urządzenie jest lekkie i umożliwia bezwysyłkową i delikatną pracę. Wyświetlacz cyfrowy zintegrowany z ustawieniami jednym przyciskiem , pozwala na ustawienia wysuwu igły i prędkości nakłuć.

W skład zestawu wchodzi:
1 x urządzenie Neopen
6 x opakowanie produktów do mezoterapii z linii TKN Advanced
5 x 16-igłowy kartridż
5 x specjalna osłonka na urządzenie (Neopen Sleeves)
5 x próbka Sun Protection Cream 
1 x After Cream (krem przyśpieszający procesy gojenia)
1 x elegancki skórzany futerał na urządzenie w kolorze czarnym
1 x ładowarka do baterii
2 x baterie

TOS000049