Marki

Rejuvi
Numer katologowy REJ000071
Producent Rejuvi
Dostępność

Rejuvi - Clearing Toner - płyn zmywający metale ciężkie - 240ml

Rejuvi Clearing Toner jest przeznaczony do oczyszczania skóry z jonów ciężkich metali oraz mocnych zanieczyszczeń na jej powierzchni. 

Cena:
129,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Rejuvi "r" Clearing Toner 240 ml- płyn zmywający metale ciężkie
 

Rejuvi Clearing Toner jest przeznaczony do oczyszczania skóry z jonów ciężkich metali oraz mocnych zanieczyszczeń na jej powierzchni. Jony ciężkich metali z zanieczyszczonej wody lub nieodpowiednich produktów kosmetycznych są bardzo toksyczne i stopniowo gromadzą się na powierzchni skóry. Jeżeli stężenie staje się
wysokie, może nastąpić przenikanie do obiegu krwi co jest bardzo szkodliwe dla ciała. Jony ciężkich metali mogą także wpływać na żółte lub brązowe zabarwienie skóry i oddziaływać na jej tonacjć.

Tradycyjne zmywacze lub mydła nie usuwają dobrze jonów ciężkich metali. Rejuvi Clearing Toner wykorzystuje współpracujące ze sobą mechanizmy chemiczne aby osiągnąć specjalny cel jakim jest zdrowa skóra.


Stosowanie: Nawilżyć bawełniany wacik za pomocą atomizera a następnie delikatnie przetrzeć twarz kilka razy aż wacik nie będzie wykazywał żadnego widocznego koloru. Następnie zaaplikować Rejuvi „r” Skin Refreshener aby zminimalizować możliwy dyskomfort skóry. Zaleca się stosować takie zabiegi w salonach kosmetycznych raz lub dwa razy w tygodniu.

 

pojemność: 240 ml

 

REJ000071