Marki

Farmona
Numer katologowy FER000079
Producent Farmona
Dostępność

Farmona - VELVET HANDS - Perełki do kąpieli dłoni - 380g

oczyszczenie i odświeżenie dłoni, intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry, zmiękczenie naskórka. VELVET HANDS to linia przeznaczona do specjalistycznej pielęgnacji dłoni, o działaniu wygładzająco – rozjaśniającym. 

Cena:
29,02 
Brutto
Ilość

Farmona - VELVET HANDS - Perełki do kąpieli dłoni - 380g


Efekty: oczyszczenie i odświeżenie dłoni, intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry, zmiękczenie naskórka. VELVET HANDS to linia przeznaczona do specjalistycznej pielęgnacji dłoni, o działaniu wygładzająco – rozjaśniającym. Dzięki optymalnie dobranym składnikom aktywnym niweluje oznaki starzenia się skóry dłoni. Sprawia, że skóra dłoni staje się aksamitnie gładka, intensywnie zregenerowana i nawilżona. Otula dłonie niezwykłym aromatem bzu i nadaje uczucie długotrwałej pielęgnacji.

Przeznaczenie: skóra dłoni z oznakami starzenia, utratą elastyczności Składniki aktywne: mocznik, ekstrakt z lilii wodnej

Efekty: oczyszczenie i odświeżenie dłoni, intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry, zmiękczenie naskórka

Sposób użycia: jedną miarkę perełek wsypać do miseczki z ciepłą wodą. Zalecany czas kąpieli dłoni to około 5 minut

Opis serii: VELVET HANDS to linia przeznaczona do specjalistycznej pielęgnacji dłoni, o działaniu wygładzająco – rozjaśniającym. Dzięki optymalnie dobranym składnikom aktywnym niweluje oznaki starzenia się skóry dłoni. Sprawia, że skóra dłoni staje się aksamitnie gładka, intensywnie zregenerowana i nawilżona. Otula dłonie niezwykłym aromatem bzu i nadaje uczucie długotrwałej pielęgnacji. 
 

FER000079