Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000009
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Peeling bambusowy drobnoziarnisty - 200ml

Peeling bambusowy drobnoziarnisty OrganicSeries to preparat inspirowany naturą. Zawarta w nim woda różana i delikatne emolienty skutecznie pielęgnują i oczyszczają.

Cena:
79,00 
Brutto
Ilość

OrganicSeries-Peeling bambusowy drobnoziarnisty 200ml

 

Krótki opis:

Peeling bambusowy drobnoziarnisty OrganicSeries to preparat inspirowany naturą. Zawarta w nim woda różana i delikatne emolienty skutecznie pielęgnują i oczyszczają. Woda różana była doceniana już w starożytności, ze względu na swoje właściwości tonizujące. Wspaniale odżywia skórę, która staje się rozpromieniona. Masło Shea, zwane „afrykańskim złotem”, znane od setek lat w Afryce, bogate w witaminy A, E i F. Chroni oraz wzmacnia cement międzykomórkowy warstwy rogowej, co poprawia jej elastyczność. Ze względu na zawartość kwasów tłuszczowych, niemal identycznych z kwasami tłuszczowymi w warstwie rogowej naskórka, jest doskonale tolerowane i wchłaniane przez skórę. Drobinki ścierające z bambusa i organicznej krzemionki doskonale oczyszczają i wygładzają naskórek. Cera po zastosowaniu preparatu jest świeża i jedwabiście gładka. Wyciąg z bambusa odświeża skórę i sprawia, że jest ona wypoczęta i zadbana, a organiczna krzemionka przygotowuje skórę na wchłanianie substancji aktywnych.

Szczegóły

WSKAZANIA: Cera matowa, ziemista, szorstka w dotyku, pozbawiona blasku i naturalnej świeżości, przygotowanie skóry na aplikację wysokoskoncentrowanego serum


DZIAŁANIE: Doskonałe oczyszczenie, wygładzenie i usunięcie wierzchnich warstw naskórka. Odświeżenie i przygotowanie cery na aplikację składników aktywnych zawartych w serum.


STOSOWANIE: Peeling bambusowy drobnoziarnisty należy nakładać opuszkami palców kolistymi ruchami na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Masować przez chwilę, następnie spłukać ciepłą wodą i osuszyć jednorazowymi chusteczkami. 

pojemność: 200 ml
wydajność: 50 zabiegów
zużycie na jeden zabieg: 4 ml

 

org000009