Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000029
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Krem do masażu ciała wyszczuplający - 500ml

Modelujący sylwetkę krem do profesjonalnego masażu ciała o doskonałych właściwościach  wyszczuplających i antycellulitowych

Cena:
84,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
OrganicSeries-Krem do masażu wyszczuplający 500 ml
 

Krótki opis:

Modelujący sylwetkę krem do profesjonalnego masażu ciała o doskonałych właściwościach  wyszczuplających i antycellulitowych. Został opracowany na bazie Masła Shea, oleju sezamowego oraz migdałowego. Naturalna witamina E wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe wychwytując i zwalczając  wolne rodniki. Głównym składnikiem wyszczuplającym jest Silhouette Rafiner - naturalny kompleks roślinny będący odkryciem najnowszych badań laboratoryjnych. Poprawia wygląd skóry zwalczając tkankę tłuszczową i cellulit. Specjalistycznie opracowana receptura sprawia, że składniki zawarte w preparacie aktywują proces lipolizy rozdrabniając i rozkładając lipidy. Wyciąg z karczocha stymuluje mikrocyrkulację przez co wspomaga transport trójglicerydów do organu metabolizującego je. Ponadto Silhouette Rafiner zapobiega wchłanianiu tłuszczy do adipocytów poprzez zmniejszenie ich tempa dojrzewania. Skuteczność działania została potwierdzona naukowo poprzez badania IN VITRO oraz IN VIVO.


 

Szczegóły

WSKAZANIA: Dzięki doskonałym właściwościom poślizgowym polecany do masażu całego ciała z uwzględnieniem problematycznych partii jak brzuch, uda i pośladki. Polecany do zabiegów modelujących sylwetkę, wyszczuplających, antycellulitowych i drenujących.

DZIAŁANIE: Synergistyczne połączenie składników preparatu warunkuje wielokierunkowe, skuteczne działanie. Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, drenaż limfatyczny oraz zapobieganie wchłaniania tłuszczów i zwiększania objętości adipocytów. Następuje znaczna poprawa wyglądu skóry oraz samopoczucia.

STOSOWANIE: Nanieść krem na czystą skórę po wcześniej wykonanym peelingu. Wykonać kosmetyczny masaż wyszczuplająco-antycellulitowy. W przypadku niezwykle suchej i chłonnej skóry połączyć z olejem do masażu OrganicSeries.

Pojemność: 500ml

Wydajność: 11 zabiegów

Zużycie na jeden zabieg (całe ciało): 45ml

org000029