Marki

Dermika
Numer katologowy 51092030
Producent Dermika
Dostępność

Dermika - Beauty Express - Krem wypełniający zmarszczki - 150ml

Działanie kremu oparte jest na nowatorskiej koncepcji 3-poziomowej redukcji zmarszczek mimicznych w momencie generowania impulsu, podczas jego przekazywania i z chwilą odbioru impulsu przez mięsnie

Cena:
87,37 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Dermika - Beauty Express - Krem wypełniający zmarszczki - 150ml


BEAUTY EKSPRESS KREM WYPEŁNIAJĄCY ZMARSZCZKI
NATYCHMIASTOWY EFEKT PRO-WYGŁADZAJĄCY

DO KAŻDEGO TYPU CERY

Działanie kremu oparte jest na nowatorskiej koncepcji 3-poziomowej redukcji zmarszczek mimicznych w momencie generowania impulsu, podczas jego przekazywania i z chwilą odbioru impulsu przez mięsnie. Pozwala na to zastosowanie specjalnego systemu nośników Dronexpress, który dociera do neuronów kilkakrotnie skuteczniej, niż tradycyjne nośniki, dzięki czemu ma wpływ na zniwelowanie zmarszczek i wygładzenie skóry. Biopolimery natychmiast wyrównują powierzchnię naskórka, stanowiąc jednocześnie tarczę anty-pollution, która chroni przed zanieczyszczeniami środowiskowymi.

AKTYWNE SKŁADNIKI:
Dronexperess – system dostarczania substancji aktywnych pod wskazany adres. Składniki systemu precyzyjnie trafiają do neuronów, aby zniwelować zmarszczki i wygładzić skórę. Biopolimery wygładzają skórę, zmniejszając widoczność zmarszczek i poprawiając napięcie skóry.
Biopolimery – o działaniu anty-pollution chronią skórę przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych.

SPOSÓB UŻYCIA:
Równomiernie nałożyć na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pojemność 150 ml, 1 doza – 2 ml, wystarczalność – 75 zabiegów. 
 

51092030