Marki

Dermika
Numer katologowy 0028265
Producent Dermika
Dostępność

Dermika - RE A.G.E. VIT C - Krem Kuracja witalizująca z witaminą C Forte - 50ml

Krem-kuracja witalizująca z Witaminą C Forte
dla skóry zmęczonej i pozbawionej blasku

Cena:
79,95 
Brutto
Ilość

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Dermika - RE A.G.E. VIT C - Krem Kuracja witalizująca z witaminą C Forte - 50ml


Krem-kuracja witalizująca z Witaminą C Forte
dla skóry zmęczonej i pozbawionej blasku

Wraz z wiekiem, pod wpływem działania glukozy, postępuje dezorganizacja struktury włókien utrzymujących jędrność i elastyczność skóry.
Zjawisko to polega na sieciowaniu włókien cząsteczkami cukru, przez co tracą one swoje własności mechaniczne. Elastyczne białka podporowe tworzące podstawę struktury skóry – którym zawdzięcza ona zdrowy i młody wygląd, jędrność i elastyczność – ulegają stopniowej degradacji. Spowolnieniu ulegają również przemiany metaboliczne.
Proces ten nazywamy glikopochodnym starzeniem się skóry.
Krem został stworzony aby zwalczać spowodowane starzeniem glikopochodnym zmarszczki, utratę jędrności i napięcia skóry.


Peptydowy kompleks deglikacyjny Złożony składnik redukujący i odwracający negatywne skutki starzenia glikopochodnego na wczesnym etapie. Zapobiega degradacji struktur podporowych skóry wywołanych przez glukozę, wyhamowując glikację białek i tworzenie A.G.E. (Advanced Glycation End Products). Osłania komórki skóry przed stresem oksydacyjnym. Stymuluje syntezę kolagenu, opóźniając procesy starzenia.

Witamina C Forte Pochodząca z Japonii pochodna witaminy C jest bardziej stabilna, odporna na temperaturę i utlenianie od kwasu askorbinowego. Szybciej i lepiej przenika przez barierę skóry przekształcając się do swojej aktywnej formy, która stymuluje syntezę kolagenu i wyhamowuje reakcje rodnikowe.

Olejek Abisyński Otrzymywany z nasion afrykańskiej rośliny – Crambe abyssinica, jest bogaty w kwasy omega-6 i omega-9. Poprawia nawilżenie i wygładzenie skóry pozostawiając ją delikatnie zmiękczoną.

0028265