Marki

Farmona
Numer katologowy FER000121
Producent Farmona
Dostępność

Farmona - DERMAACNE + Maska rozpulchniająca - 200ml

preparat przygotowujący skórę do oczyszczania manualnego, rozpulchnia warstwę rogową naskórka i odblokowuje pory, co sprzyja usuwaniu zaskórników.

Cena:
37,99 
Brutto
Ilość

Farmona - DERMAACNE +  Maska rozpulchniająca - 200ml

preparat przygotowujący skórę do oczyszczania manualnego, rozpulchnia warstwę rogową naskórka i odblokowuje pory, co sprzyja usuwaniu zaskórników. Intensywnie odżywa skórę, a zawarte w niej składniki o działaniu łagodzącym zapobiegają powstawaniu podrażnień.

Składniki aktywne: ekstrakt z siemienia lnianego, olej ze słodkich migdałów, lanolina.

Przeznaczenie: każdy rodzaj cery, jako przygotowanie do zabiegów oczyszczania skóry

Sposób użycia: maskę nałożyć na umytą i stonizowaną skórę, pozostawić na 15 minut. W przypadku braku przeciwwskazań, w celu intynsywnego rozpulchnienia, można zastosować wapozon. Ściągnąć maskę suchym kompresem, a następnie zmyć skórę wodą

Efekty: rozpulchnienie warstwy rogowej naskórka, odblokowanie porów, ułatwienie oczyszczanie skóry, złagodzenie podrażnień

Opis serii: Linia preparatów DERMAACNE+ została opracowana z myślą o cerze tłustej, mieszanej, trądzikowej, ze skłonnością do powstawania zaskórników i nadmiernego błyszczenia oraz z rozszerzonymi porami. Stanowi bogate źródło substancji aktywnych uczestniczących w procesie regulacji pracy gruczołów łojowych. Skutecznie rozwiązuje wszystkie problemy cery problematycznej. Natychmiast poprawia stan u wygląd skóry, sprawia, że staje się ona wyraźnie gładsza, matowa, o jednolitym kolorycie.

FER000121