Marki

Farmona
Numer katologowy FER000185
Producent Farmona
Dostępność

Farmona - HYDRA QUEST - Aktywny koncentrat nawilżający - 10x5ml

Skoncentrowany preparat będący synergicznym połączeniem innowacyjnych, inteligentnych składników aktywnych radykalnie i długotrwale zwiększających nawilżenie skóry, zapewniających jej jędrność i witalność. 

Cena:
54,00 
Brutto
Ilość

Farmona - HYDRA QUEST - Aktywny koncentrat nawilżający - 10x5ml

Skoncentrowany preparat będący synergicznym połączeniem innowacyjnych, inteligentnych składników aktywnych radykalnie i długotrwale zwiększających nawilżenie skóry, zapewniających jej jędrność i witalność. Polecany do cery suchej, odwodnionej, przesuszonej słońcem, działaniem suchego, ciepłego powietrza (klimatyzacja, ogrzewanie). Preparat można wprowadzać za pomocą ultradźwięków lub mezoterapii bezigłowej.  

Składniki aktywne: HYALURON INTENSE SYSTEM, AQP 8 BOOSTER, Hydromanil™.

Przeznaczenie: cera sucha, odwodniona, przesuszona słońcem oraz działaniem suchego, ciepłego powietrza (klimatyzacja, ogrzewanie)

Efekty: natychmiastowe, intensywne i długotrwałe nawilżenie, ochrona przed utratą wody z naskórka, zwiększenie jędrności i elastyczności skóry, wygładzenie naskórka, poprawa wyglądu i kondycji skóry

Sposób użycia: zawartość ampułki rozprowadzić równomiernie na twarzy, szyi i dekolcie. Rekomendowana aplikacja także na okolice oczu i ust. Pozostawić na około 5 minut do wchłonięcia. Nie zmywać. Przejść do kolejnych etapów zabiegu. Preparat można wprowadzić za pomocą ultradźwięków lub mezoterapii bezigłowej. Aby zachować odpowiedni poślizg nałożyć na skórę żel do ultradźwięków

Opis serii: HYDRA QUEST to intensywnie nawilżająca linia przeznaczona do każdego typu cery, w szczególności odwodnionej, przesuszonej słońcem lub opalaniem w solarium oraz odwodnionej na skutek suchego powietrza (klimatyzacja, ogrzewanie w okresie jesiennozimowym). Wyjątkowe, synergiczne połączenie innowacyjnych, inteligentnych składników aktywnych radykalnie i długotrwale zwiększa nawilżenie skóry, zapewniającej jej jędrność i witalność.

FER000185