Marki

Dermika
Numer katologowy 51092029
Producent Dermika
Dostępność

Dermika - Beauty Express - Ultraterapia punktowa na zmarszczki - 50ml

Zaawansowany preparat profesjonalny, który powstał, aby zahamować proces tworzenia i utrwalania się na skórze „zagnieceń”, prowadzących do głębokich zmarszczek. 

Cena:
78,01 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Dermika - Beauty Express - Ultraterapia punktowa na zmarszczki - 50ml


BEAUTY EKSPRESS
ULTRATERAPIA PUNKTOWA NA ZMARSZCZKI

DO KAŻDEGO TYPU CERY

Zaawansowany preparat profesjonalny, który powstał, aby zahamować proces tworzenia i utrwalania się na skórze „zagnieceń”, prowadzących do głębokich zmarszczek. Swoje precyzyjne działanie zawdzięcza rewolucyjnym składnikom aktywnym. Które wykorzystano w produkcie. System nośników Dronekspress oraz kompleks Neurosmooth na poziomie komórkowym ograniczają powstawanie zmarszczek mimicznych na trzech etapach: w momencie generowania, przekazywania i z chwilą odbioru impulsu przez mięśnie. Dodatkowo w preparacie wykorzystano składniki natychmiast wygładzające powierzchnię naskórka. Działanie preparatu wzmacnia technika aplikacji – masaż ultrapunktowy.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Dronekspress system - Ultraskuteczny system dostarczania substancji aktywnych pod wskazany adres. Składniki systemu precyzyjnie trafiają do neuronów, aby zniwelować zmarszczki i wygładzić skórę.
Komplekst Neurosmooth – neuropeptyd blokuje komunikację miedzy neuronami a komórkami mięśniowymi, dzięki czemu znakomicie wygładza skórę dokładnie tam, gdzie jest to wskazane. Zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek, jak i pogłębianiu istniejących.

SPOSÓB UŻYCIA: preparat aplikować na skórę twarzy, na wybrane strefy: lwia zmarszczka, zmarszczki i linie na czole, bruzdy nosowe, zmarszczki na szyi u dekolcie. Nie zmywać preparatu.
Pojemność: 50 ml, 1 doza – 1 ml, wystarczalność – 50 zabiegów

51092029