Marki

Dermika
Numer katologowy 51092031
Producent Dermika
Dostępność

Dermika - Beauty Express - Ultraterapia punktowa na zmarszczki - 30ml

Ultraterapia punktowa na zmarszczki
Skoncetrowana formuła stworzona z myślą o precyzyjnym działaniu na zmarszczki ekspresyjne występujące na czole, w okolicach oczu, nosa, ust, szyi i dekoltu.

Cena:
55,29 
Brutto
Ilość

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Dermika - Beauty Express - Ultraterapia punktowa na zmarszczki - 30ml


Ultraterapia punktowa na zmarszczki
Skoncetrowana formuła stworzona z myślą o precyzyjnym działaniu na zmarszczki ekspresyjne występujące na czole, w okolicach oczu, nosa, ust, szyi i dekoltu. Preparat powstał w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe dotyczące powstawania zmarszczek ekspresyjnych, eskperci Dermiki wykorzystali system nośników DRONEKSPRESS oraz neouroaktywny peptyd – kompleks NEUROSMOTH, który blokuje komunikację między neuronami a komórkami mięśniowymi, dzięki czemu znakomicie wygładza skórę dokładnie tam, gdzie jest to wskazane.
Spłycenie zmarszczke mimicznych wokół oczu u 100% badanych kobiet*
*na podstawie badań aparaturowych
 
SPOSÓB UŻYCIA: serum aplikować pod krem Beauty Express Krem wypełniający zmarszczki na wybrane strefy: lwia zmarszczka, zmarszczki i linie na czole, bruzdy nosowe. Pojemność 30 ml.
  
Składniki aktywne:
- Kompleks Neurosmoth
- Dronespress system
 
 
Peptyd, wchodzących w skład kompleksu NEUROSMOOTH, będącego składnikiem linii Beauty Express:
 
Palmitoyl Hexapeptide-52, Palmitoyl Heptapeptide-18, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate
 
Dla przypomnienia i utrwalenia:
Peptydy to naturalnie wytwarzane w organizmie substancje neuroaktywne (neuroprzekaźniki). Syntetyczne peptydy biomimetyczne (naśladujące) są repliką krótkich, aktywnych sekwencji aminokwasowych tych neuromediatorów, dzięki czemu mogą skutecznie działać w skórze.
 
W kosmetyce furorę robią peptydy rozkurczające (z tej właśnie grupy pochodzą wyżej wymienione), działające na poziomie synaps nerwowo-mięśniowych. Ich rola polega na miejscowym blokowaniu neurotransmiterów i ograniczeniu przekazu impulsów do mięśni skóry. W wyniku tego mięśnie nie otrzymują sygnału, że mają się kurczyć, pozostają w stanie rozluźnienia, co zapobiega tworzeniu się zmarszczek mimicznych i wygładza istniejące. Na podobnej zasadzie działa toksyna botulinowa, dlatego neuropeptydy rozkurczające określane są mianem „botox-like” lub „pseudobotulina”. Produkty te uważane są za bezpieczną i nieinwazyjną alternatywę dla iniekcji botoksu.
 
Cały ten proces wspomagany jest działaniem inteligentnych neurodronów, czyli nośników, które precyzyjnie trafiają do właściwych komórek, aby uwolnić w nich składniki aktywne. 
 

51092031