Marki

Norel
Numer katologowy pa374
Producent Norel
Dostępność

Norel - Pro Active Koktajl korygujący zmarszczki z amino peptydami - 30ml

Pierwszy, polski koktajl do sonoforezy i mezoterapii zawierający opatentowany kompleks peptydowy

Cena:
67,00 
Brutto
Ilość

Norel-Pro Active Koktajl korygujący zmarszczki z amino peptydami 30ml
 

Pierwszy, polski koktajl do sonoforezy i mezoterapii zawierający opatentowany kompleks peptydowy (SYN®COLL  i SYN®-TACKS), przeznaczony dla każdego rodzaju cery dojrzałej, po 45 roku życia.

Małe sekwencje aktywnych aminokwasów zapewniają doskonałe przenikanie transepidermalne oraz działanie na poziomie skóry właściwej i błony podstawnej. Następuje znaczny wzrost syntezy kolagenu typu I, IV, XVII i VII. Badania kliniczne wykazują redukcję wszystkich typów zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie oraz wzrost „gęstości” skóry. Zmarszczki i bruzdy stopniowo wygładzają się, a skóra staje się bardziej „zwarta”, jędrna i napięta. Koktajl zawiera:

- SYN®COLL, SYN®-TACKS stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów oraz poprawiają komunikację międzykomórkową.

- ekstrakty z pochrzynu i korzenia cimicifugi – bogate w fitohormony, regenerują i spowalniają procesy starzenia nasilone w okresie menopauzy.

- pullulan (glukan) - regeneruje i nawilża naskórek.

- tocotrienole - chronią skórę przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników i fotostarzeniem.

Stosowanie: nałożyć na skórę twarzy oraz szyi i wprowadzać przy pomocy ultradźwięków lub mezoterapii bezigłowej przez ok. 5 minut.

Nie zawiera substancji barwiących, zapachowych, parabenów.

Pojemność 30 ml

pa374