Marki

natinuel
Numer katologowy P30
Producent Natinuel
Dostępność

Natinuel - Pirulat Peel 40 - preparat eksfoliujący AHA-AKA 40% - 50ml

 Peeling najnowszej generacji o wysokim działaniu dermatologicznym , charakteryzujący się wysokim stężeniem kwasu pirogronowego połączonego z AHAs oraz kwasem fitowym.

Cena:
242,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

PIRULAT PEEL 40: Peeling najnowszej generacji o wysokim działaniu dermatologicznym , charakteryzujący się wysokim stężeniem kwasu pirogronowego połączonego z AHAs oraz kwasem fitowym. Zalecany do stosowania w leczeniu wyraźnych blizn potrądzikowych, działa również przeciwstarzeniowo. Przyśpiesza eksfoliację co przyczynia się poprawy wymiany komórkowej naskórka a jednocześnie aktywuje bio-stymulację skóry regenerując wszystkie substancje wchodzące w skład ECM (Matrycy Zewnątrzkomóekowej) takie jak: kolagen, elastyna i GAGs –glikozaminoglikany. 

Zalety
• Posiada intensywne działanie wygładzające 
• Wpływa na właściwą proliferację i dyferencjację keratynocytów 
• Przywraca odpowiednią homeostazę powierzchniową 
• Stymuluje skórę (peeling średnio intensywny) poprzez wzrost jej zagęszczenia 

Substancje aktywne:

AHAs COMPLEX ( Kwas Glikolowy, Kwas Mlekowy ): Redukuje zrogowacenie warstwy rogowej oddziałując na wiązania pomiędzy korneocytami, zwiększa zagęszczenie wewnętrzne naskórka. Poprawia metabolizm komórkowy, przyczynia się do odbudowy i restrukturyzacji skóry , ułatwia przenikanie i penetrację innych substancji aktywnych. Wpływa w sposób bezpośredni i pośredni na liczne procesy biochemiczne zachodzące w skórze. Pomaga w utrzymaniu jednolitego kolorytu skóry.

KWAS PIROGRONOWY: Posiada DZIAŁANIE AKANTOLITYCZNE (zmniejsza przyleganie keratynocytów, DZIAŁANIE STYMULUJĄCE (proliferacja i dyferencjacja keratynocytów) , DZIAŁANIE DEPIGMENTACYJNE (przyśpiesza usuwanie i wymianę komórek z przebarwieniami), DZIAŁANIE ODBUDOWUJĄCE (aktywuje neosyntezę kolagenu i elastyny w skórze).

KWAS FITOWY: Antyoksydant zwalczający peroksydację lipidów, chelat metali, zapobiega podrażnieniom i uszkodzeniom komórkowym oraz zmianom funkcjonalnym bariery skórnej wywołanym przez wolne rodniki. Wzmacnia skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. 

P30