Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000017
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Maska Algowa Aloesowa - 500ml

Maska Algowa z naturalnym ekstraktem z aloesu silnie łagodzi, koi i nawilża cerę. Jest zbawiennym antidotum dla osób z bardzo przesuszoną i podrażnioną skórą. 

Cena:
49,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries- Maska Algowa Aloesowa 500ml

 

Krótki opis:

Maska Algowa z naturalnym ekstraktem z aloesu silnie łagodzi, koi i nawilża cerę. Jest zbawiennym antidotum dla osób z bardzo przesuszoną i podrażnioną skórą. Ekstrakt z aloesu przyspiesza procesy gojenia poprzez stymulowanie do pracy fibroblastów oraz zapobiega stanom zapalnym i alergicznym skóry. Pobudza wzrost nowych komórek. Ujędrniające działanie aloesu jest dwojakie: odmładza cerę i chroni skórę. Maska przeznaczona jest dla cery wrażliwej, suchej i podrażnionej, przesuszonej nadmiernym opalaniem, a także do skóry o szarawym kolorycie.

Szczegóły

Wskazania: Przeznaczona dla cery wrażliwej, suchej i podrażnionej, przesuszonej nadmiernym opalaniem, a także do skóry o szarawym kolorycie. 

Działanie: Działa nawilżająco i liftingująco na skórę.

Stosowanie: Wymieszać 2,5 miarki proszku oraz 3 miarki zimnej wody mineralnej, Szybkimi ruchami  rozcierać dokładnie preparat do uzyskania gładkiej masy. Rozłożyć maskę równomiernie na całą twarz i szyję. Po kilku minutach maska tężeje. Po 15-20 minutach zdjąć maskę  w całości.

 

org000017