Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000020
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Maska Algowa Żurawinowa - 500ml

Maska algowa z naturalnym ekstraktem z żurawiny o właściwościach uszczelniających naczynia krwionośne. Żurawina w swoim składzie posiada całą gamę składników niezbędnych dla naszego zdrowia i skóry. 

Cena:
49,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries- Maska Algowa Żurawinowa 500 ml
 

Krótki opis:

Maska algowa z naturalnym ekstraktem z żurawiny o właściwościach uszczelniających naczynia krwionośne. Żurawina w swoim składzie posiada całą gamę składników niezbędnych dla naszego zdrowia i skóry. Przede wszystkim zawiera witaminy: A, C oraz z witaminy z grupy B, żelazo, wapń, magnez, fosfor i jod. Zawiera także błonnik, węglowodany, antocyjany, flawonoidy oraz taninę. Wszystkie te związki poprawiają funkcjonowanie naszego organizmu i stan naszej skóry. Stosowana jest również u osób z cerą suchą ponieważ doskonale nawilża i reguluje pH. Prawdziwym hitem jest użycie żurawiny dla cer dojrzałych, ponieważ zwiększa ona napięcie i jędrność skóry, wygładza drobne zmarszczki i chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Dzięki swoim właściwościom jest niezbędna w pielęgnacji cery naczyniowej, wrażliwej i dojrzałej.

Szczegóły

Wskazania: Przeznaczona dla cery wrażliwej, suchej i podrażnionej, przesuszonej nadmiernym opalaniem, a także do skóry o szarawym kolorycie.

Działanie: Działa nawilżająco i liftingująco na skórę.

Stosowanie: Wymieszać 2,5 miarki proszku oraz 3 miarki zimnej wody mineralnej, Szybkimi ruchami  rozcierać dokładnie preparat do uzyskania gładkiej masy. Rozłożyć maskę równomiernie na całą twarz i szyję. Po kilku minutach maska tężeje. Po 15-20 minutach zdjąć maskę  w całości.


 

org000020