Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000019
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Maska Algowa Czerwone Wino - 500ml

Maska algowa z naturalnym ekstraktem z czerwonego wina o właściwościach ujędrniających, napinających i rewitalizujących cerę. Doskonale oczyszcza z toksyn, działa przeciwzmarszczkowo napina i liftinguje.

Cena:
49,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries- Maska Algowa Czerwone Wino 500 ml

 

Krótki opis:

Maska algowa z naturalnym ekstraktem z czerwonego wina o właściwościach ujędrniających, napinających i rewitalizujących cerę. Doskonale oczyszcza z toksyn, działa przeciwzmarszczkowo napina i liftinguje. Efektywnie rozjaśnia i łagodzi podrażnienia. Ekstrakt z liścia czerwonej winorośli oraz witamina E działają neutralizująco na wolne rodniki. Dobroczynne właściwości czerwonego wina znane są już od czasów starożytnych. Ekstrakt z czerwonego wina jest źródłem polifenoli. Posiada silne właściwości antyutleniające, chroni przed wpływem promieniowania UV, działa przeciwzapalnie, zmniejsza tempo rozpadu włókien kolagenowych oraz hamuje rozwój bakterii wywołujących trądzik. Maska polecana jest szczególnie do cery z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi.

Szczegóły

Wskazania: Przeznaczona do cery dojrzałej i  wrażliwej z problemami naczyniowymi.

Działanie: Działa antyutleniająco i wzmacnia skórę.

Stosowanie: Wymieszać 2,5 miarki proszku oraz 3 miarki zimnej wody mineralnej, Szybkimi ruchami  rozcierać dokładnie preparat do uzyskania gładkiej masy. Rozłożyć maskę równomiernie na całą twarz i szyję. Po kilku minutach maska tężeje. Po 15-20 minutach zdjąć maskę  w całości.
 

org000019